Konkurs Assassin's Creed Origins - wygraj konsolę XBOX ONE X

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.10.2017, 02:10


Kategorie: Aktualności

Z okazji premiery Assassin’s Creed Origins, Do spółki z Ubisoft Polska przygotowaliśmy dla Was Rozgrywka prozaiczny związany z serią gier o wojnie między Asasynami plus Templariuszami. Główny Polemika (po) wielokroć zmieniał losy świata, więc daje to niesamowitą okazję Żeby puścić lejce wyobraźni i zastanowić się jakie Dodatkowo Zdarzenia historyczne Ani zostały opisane w grach, a mogły także być związane z jedną ze stron.


Konkurs Assassin's Creed Origins - wygraj konsolę XBOX ONE X - rysunek #1

Szczegółowe zasady konkursu

Co Jest konieczne/niezbędne zrobić, Ażeby wziąć udział w konkursie? Należy przygotować Rękopis opisujący jedno z pięciu podanych na stronie konkursowej wydarzeń historycznych z perspektywy Asasynów Bądź Templariuszy. Wśród nich znajdziecie między innymi oblężenie Zbaraża Czyż Zamachnięcie się na Gabriela Narutowicza. Od Was zależy, Zali Krzątanina będzie miała formę dziennika, opowieści Czyżby wspomnień jednego z uczestników znajdującego się po wybranej Za pomocą Was stronie.

Ponadto:

Dokładny normy konkursu dostępny jest na stronie konkursowej – gorąco zachęcamy Na zapoznania się z Zanim przed wzięciem udziału w zabawie.

Jak Asasyni i Templariusze przedstawiają historię z własnej perspektywy

By Was zainspirować, TVGRY przygotowało dwa materiały filmowe prezentujące podejście Templariuszy tudzież Asasynów W kierunku światowej historii. Możecie je znaleźć poniżej, a także na naszym kanale YouTube.

Nagrody

Dla uczestników przygotowaliśmy 10 zestawów nagród. Są to:

I miejsce: Stół mikserski/techniczny MICROSOFT XBOX ONE X 1TB Project Scorpio Edition, Wznowienie kolekcjonerska Assassin’s Creed Origins – Dawn of the Creed, a także gadżety z serii Assassin’s Creed Origins: T-shirt Day One, wisiorek tudzież naszyjnik.

II miejsce: słuchawki bezprzewodowe Focal z serii Assassin’s Creed Origins jak również gadżety z serii Assassin’s Creed Origins: T-shirt Day One, medalion tudzież naszyjnik.

III – VIII miejsce: gadżety z serii Assassin’s Creed Origins (zestaw z bluzą): bluza, T-shirt Day One, dzyndzyk i naszyjnik.

IX – X miejsce: gadżety z serii Assassin’s Creed Origins (zestaw Lilak bluzy): T-shirt Day One, dzyndzyk tudzież naszyjnik.

Nie zapomnijcie uważnie zapoznać się z regulaminem na wspomnianej już stronie konkursowej, czekamy na Wasze zgłoszenia W stronę 17 listopada. Zachęcamy gorąco W stronę udziału i życzymy powodzenia!


Tagi: pozostałe Assassin's Creed: Origins konkursy GRYOnline.pl XONE
Skomentuj post: