OnRush dojedzie też na komputery

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.10.2017, 06:10


Kategorie: Newsy

OnRush ma być odmianą dla skupionego Bardziej na wiernym odwzorowywaniu rajdowej rzeczywistości Codemasters. - OnRush dojedzie też na komputery - wiadomość - 2017-11-03
OnRush ma być odmianą dla skupionego To znaczy na wiernym odwzorowywaniu rajdowej rzeczywistości Codemasters.

Wczorajsza Spęd Sony na Paris Game Week przyniosła zapowiedzi licznych gier. Jedną z nich jest OnRush – zwykle zręcznościowa ścigałka, w której siądziemy Po sterami przeróżnych pojazdów i weźmiemy udział w wyścigach na zakręconych trasach. W okresie grę odpowiada Pracownia Codemasters (a dokładniej jego oddział, składający się m.in. z członków nieistniejącego już Evolution Studios). „Mistrzowie kodu” znani są z Ociupinę bardziej przyziemnych symulacji jazdy – między innymi z serii GRID, DiRT Azali F1, a wcześniejsze próby postawienia Wskutek nich wyłącznie na Wymiar zręcznościowy, destrukcję Czyżby akrobacje (np. DiRT Showdown) Wcale spotykały się ze szczególnie ciepłym przyjęciem. Wygląda więc na to, że brytyjski Inwestor postanowił Na nowo spróbować swoich sił w Trochę innych, swobodnych klimatach jazdy Lilak trzymanki. W okresie prezentacji gry otrzymaliśmy informację, że pojawi się ona na PlayStation 4 i Xboksa One, okazuje się jednak, że gracze pecetowi także mogą liczyć na odrobinę szaleństwa od twórców klasycznego Colin McRae Rally. Na tę przyjemność będą Aczkolwiek musieli poczekać trochę dłużej niż konsolowcy. Cytując wypowiedź community managera firmy Codemasters w jednym z wątków na Reddicie:

Właśnie te słowa potwierdzają, że gracze pecetowi mają na He czekać. Przypominamy, że premiera OnRush w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One jest zaplanowana na pora ciepła 2018 roku. Poniżej z kolei możecie zobaczyć upubliczniony Ostatnio Priorytetowy Forpoczta tej produkcji:


Tagi: gry na świecie Codemasters Software Evolution Studios gry wyścigowe OnRush wersja PC PC
Skomentuj post: