OnRush dojedzie też na komputery

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.10.2017, 06:10


Kategorie: Newsy

OnRush ma być odmianą dla skupionego Bardziej na wiernym odwzorowywaniu rajdowej rzeczywistości Codemasters. - OnRush dojedzie też na komputery - wiadomość - 2017-11-03
OnRush ma być odmianą dla skupionego To znaczy na wiernym odwzorowywaniu rajdowej rzeczywistości Codemasters.

Wczorajsza Nasiadówa Sony na Paris Game Week przyniosła zapowiedzi licznych gier. Jedną z nich jest OnRush – pospolicie zręcznościowa ścigałka, w której siądziemy Poza sterami przeróżnych pojazdów i weźmiemy udział w wyścigach na zakręconych trasach. Podczas grę odpowiada Gabinet Codemasters (a dokładniej jego oddział, składający się m.in. z członków nieistniejącego już Evolution Studios). „Mistrzowie kodu” znani są z Krzynę bardziej przyziemnych symulacji jazdy – między innymi z serii GRID, DiRT Czyż F1, a wcześniejsze próby postawienia Via nich wyłącznie na Ujęcie zręcznościowy, destrukcję Azali akrobacje (np. DiRT Showdown) Wcale spotykały się ze szczególnie ciepłym przyjęciem. Wygląda więc na to, że brytyjski Przedsiębiorca postanowił Od nowa spróbować swoich sił w Krzynę innych, swobodnych klimatach jazdy Lilak trzymanki. W ciągu prezentacji gry otrzymaliśmy informację, że pojawi się ona na PlayStation 4 i Xboksa One, okazuje się jednak, że gracze pecetowi także mogą liczyć na odrobinę szaleństwa od twórców klasycznego Colin McRae Rally. Na tę przyjemność będą Atoli musieli poczekać trochę dłużej niż konsolowcy. Cytując wypowiedź community managera firmy Codemasters w jednym z wątków na Reddicie:

Właśnie te słowa potwierdzają, że gracze pecetowi mają na Cóż czekać. Przypominamy, że premiera OnRush w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One jest zaplanowana na pora ciepła 2018 roku. Poniżej z kolei możecie zobaczyć upubliczniony Świeżo Doskonały Herold tej produkcji:


Tagi: gry na świecie Codemasters Software Evolution Studios gry wyścigowe OnRush wersja PC PC
Skomentuj post: