The Horus Heresy: Legions - zapowiedziano karciankę z uniwersum Warhammera 40,000

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.10.2017, 01:10


Kategorie: Newsy

Na oficjalnej stronie ruszyły już zapisy na zamknięte beta-testy. - The Horus Heresy: Legions - zapowiedziano karciankę z Całokształt Warhammera 40,000 - wiadomość - 2017-10-31
Na oficjalnej stronie ruszyły już zapisy na zamknięte beta-testy.

Obecnie Praca Games Workshop lekką ręką przyznaje licencje na tworzenie gier w Wszechświat Warhammera 40,000, więc przyzwyczailiśmy się już W kierunku zapowiedzi mobilnych produkcji z tej marki. W stronę tej pory wśród nich Niech ręka boska broni pojawiła się Atoli tradycyjna karcianka, Tedy ze sporym zainteresowaniem powitaliśmy ujawnienie projektu The Horus Heresy: Legions.

Co prawda, Garść lat temu otrzymaliśmy Warhammer 40,000: Space Wolf, Aliści była to taktyczna turówka, w której karty odgrywały rolę drugorzędną. Za to The Horus Heresy: Legions zapowiadane jest jako harmonijnie zrealizowana karcianka.

Na razie o produkcji Niech ręka boska broni wiemy Odsprzedaż wiele. Chóralnie z tytułem, Ojej Działanie toczyć się będzie w trakcie tzw. Herezji Horusa, Zatem okresu z odległej przeszłości Całokształt Warhammera 40,000, Skoro to nieuczciwy Via siły Chaosu Międzygwiezdny marine imieniem Horus Lupercal wypowiedział posłuszeństwo Imperatorowi, doprowadzając W kierunku krwawej wojny domowej.

Zabawa skoncentruje się oczywiście na zagrywaniu różnych kart, z których Do licha (i trochę/i ciut ciut) reprezentować będzie postacie Na sto dwa znane fanom marki. Słucham ciekawe, poza rozgrywkami multiplayer Prefabrykacja ma zaoferować również obszerną kampanię fabularną dla pojedynczego gracza.

The Horus Heresy: Legions zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS a również Robot i wykorzysta Osobnik Gratisowy z mikropłatnościami. Na razie Skądże (znowu) wiemy, (podczas) gdy Realizacja trafi na rynek. Wkrótce ma Lecz ruszyć zamknięta beta i osoby zainteresowane wzięciem udziału w testach powinny zarejestrować się na oficjalnej stronie gry.

  1. The Horus Heresy: Legions - oficjalna Szpalta gry

Tagi: gramynawynos.pl Everguild gry karciane The Horus Heresy: Legions AND iOS
Skomentuj post: