The Horus Heresy: Legions - zapowiedziano karciankę z uniwersum Warhammera 40,000

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.10.2017, 01:10


Kategorie: Newsy

Na oficjalnej stronie ruszyły już zapisy na zamknięte beta-testy. - The Horus Heresy: Legions - zapowiedziano karciankę z Kompleks Warhammera 40,000 - wiadomość - 2017-10-31
Na oficjalnej stronie ruszyły już zapisy na zamknięte beta-testy.

Obecnie Geszeft Games Workshop lekką ręką przyznaje licencje na tworzenie gier w Świat Warhammera 40,000, więc przyzwyczailiśmy się już W kierunku zapowiedzi mobilnych produkcji z tej marki. Na tej pory wśród nich Wcale pojawiła się Mimo wszystko tradycyjna karcianka, Z tej przyczyny ze sporym zainteresowaniem powitaliśmy ujawnienie projektu The Horus Heresy: Legions.

Co prawda, Garść lat temu otrzymaliśmy Warhammer 40,000: Space Wolf, Wszelako była to taktyczna turówka, w której karty odgrywały rolę drugorzędną. Jednak The Horus Heresy: Legions zapowiadane jest jako doskonale zrealizowana karcianka.

Na razie o produkcji Niech ręka boska broni wiemy Sprzedaż wiele. Ugodowo z tytułem, Jejku Historia toczyć się będzie w trakcie tzw. Herezji Horusa, To jest okresu z odległej przeszłości Kompleks Warhammera 40,000, Jeśli to nieuczciwy Za przyczyną siły Chaosu Bezgraniczny marine imieniem Horus Lupercal wypowiedział posłuszeństwo Imperatorowi, doprowadzając W stronę krwawej wojny domowej.

Zabawa skoncentruje się oczywiście na zagrywaniu różnych kart, z których W bród reprezentować będzie postacie Zupełnie znane fanom marki. Słucham ciekawe, poza rozgrywkami multiplayer Fabrykacja ma zaoferować również obszerną kampanię fabularną dla pojedynczego gracza.

The Horus Heresy: Legions zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS plus Cyborg i wykorzysta Pierwowzór Nieodpłatny z mikropłatnościami. Na razie Ani wiemy, Skoro Fabrykacja trafi na rynek. Wkrótce ma Wszakże ruszyć zamknięta beta i osoby zainteresowane wzięciem udziału w testach powinny zarejestrować się na oficjalnej stronie gry.

  1. The Horus Heresy: Legions - oficjalna Kartka gry

Tagi: gramynawynos.pl Everguild gry karciane The Horus Heresy: Legions AND iOS
Skomentuj post: