World of Final Fantasy na PC zapowiedziane

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.10.2017, 05:10


Kategorie: Najnowsze

World of Final Fantasy jest nietypową i skierowaną Na dzieci przygodą łączącą w sobie motywy i postacie z Niejeden części tej sagi. - World of Final Fantasy na PC zapowiedziane - wiadomość - 2017-11-03
World of Final Fantasy jest nietypową i skierowaną Ku dzieci przygodą łączącą w sobie motywy i postacie z Niejeden części tej sagi.

25 października 2016 roku odbyła się Przedstawienie World of Final Fantasy na PlayStation 4 i PlayStation Vita. Była to Wytwory skierowana głównie Ku młodszych odbiorców, Niemniej jednak i „starzy wyjadacze” mieli odnaleźć w niej coś dla siebie. Partia zebrała Relatywnie pozytywne recenzje (średnia 77% z 78 ocen na portalu Metacritic w przypadku wersji na PS4, Wobec Nadal wyższej średniej użytkowników), Jednakże zapowiedź na tej samej konferencji, na której ujawniono remake Final Fantasy VII, a również Termin premiery w okolicach ogromnego Final Fantasy XV Nie ma mowy mogły mieć dobrego wpływu na wyniki sprzedażowe gry. Square Enix kontynuuje praktykę przenoszenia wszystkich odsłon „ostatniej fantazji” na komputery osobiste – dziś otrzymaliśmy Prognostyk i datę premiery World of Final Fantasy na PC. Baśniowy świat Grymoire mamy Podczas pomocą klawiatury i myszy przemierzać już 21 listopada. Poniżej Za to możecie obejrzeć udostępniony zwiastun:

Jak widać, czeka nas iście baśniowa Doświadczenie w pięknym świecie łączącym w sobie motywy z Niejeden części Final Fantasy. Skoro w klasycznych odsłonach serii, Uhm i Tu Szczęk oręża odbywa się w systemie turowym, więc weterani gatunku z pewnością będą zadowoleni. Należy wspomnieć, że osoby, które zdecydują się na Skup gry przed 28 listopada, otrzymają edycję Day One, Na której zostanie dołączony matematyczny soundtrack i ekskluzywna tapeta. Na europejskim Steamie Ale skąd widnieje Poza tym Ranga gry, Niemniej jednak wiemy, że w Stanach Zjednoczonych będzie ona wynosiła 39,99 dolarów, Toteż około 145 złotych. Pecetowa Ogłoszenie czegoś drukiem zaoferuje oczywiście steamowe osiągnięcia i serię kolekcjonerskich kart.

Przypominamy, że Przedstawienie World of Final Fantasy na PC odbędzie się 21 listopada na platformie Steam.


Tagi: gry na świecie jRPG Square Enix wersja PC World of Final Fantasy PC
Skomentuj post: