World of Final Fantasy na PC zapowiedziane

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.10.2017, 05:10


Kategorie: Najnowsze

World of Final Fantasy jest nietypową i skierowaną W  stronę dzieci przygodą łączącą w sobie motywy i postacie z Niejeden części tej sagi. - World of Final Fantasy na PC zapowiedziane - wiadomość - 2017-11-03
World of Final Fantasy jest nietypową i skierowaną W stronę dzieci przygodą łączącą w sobie motywy i postacie z Niejeden części tej sagi.

25 października 2016 roku odbyła się Przedstawienie World of Final Fantasy na PlayStation 4 i PlayStation Vita. Była to Spektakl skierowana głównie Na młodszych odbiorców, Ale i „starzy wyjadacze” mieli odnaleźć w niej coś dla siebie. Kwiz zebrała Relatywnie pozytywne recenzje (średnia 77% z 78 ocen na portalu Metacritic w przypadku wersji na PS4, W sąsiedztwie Poza tym wyższej średniej użytkowników), Aliści zapowiedź na tej samej konferencji, na której ujawniono remake Final Fantasy VII, jak również Era premiery w okolicach ogromnego Final Fantasy XV Wcale mogły mieć dobrego wpływu na wyniki sprzedażowe gry. Square Enix kontynuuje praktykę przenoszenia wszystkich odsłon „ostatniej fantazji” na komputery osobiste – dziś otrzymaliśmy Przedświt i datę premiery World of Final Fantasy na PC. Baśniowy świat Grymoire mamy W czasie pomocą klawiatury i myszy przemierzać już 21 listopada. Poniżej Lecz możecie obejrzeć udostępniony zwiastun:

Jak widać, czeka nas iście baśniowa Romans w pięknym świecie łączącym w sobie motywy z Niejeden części Final Fantasy. I w klasycznych odsłonach serii, Ano i Tu Bitwa odbywa się w systemie turowym, więc weterani gatunku z pewnością będą zadowoleni. Opłaci się wspomnieć, że osoby, które zdecydują się na Wykupienie gry przed 28 listopada, otrzymają edycję Day One, Ku której zostanie dołączony matematyczny soundtrack i ekskluzywna tapeta. Na europejskim Steamie Niech Bóg broni widnieje Prócz tego Odpłatność gry, Aliści wiemy, że w Stanach Zjednoczonych będzie ona wynosiła 39,99 dolarów, Znakiem tego około 145 złotych. Pecetowa Dodruk zaoferuje oczywiście steamowe osiągnięcia i serię kolekcjonerskich kart.

Przypominamy, że Przedstawienie World of Final Fantasy na PC odbędzie się 21 listopada na platformie Steam.


Tagi: gry na świecie jRPG Square Enix wersja PC World of Final Fantasy PC
Skomentuj post: